четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Наш фільм об’єднує Україну і зшиває її» – у Краматорську тиждень буде йти «Пекельна Хоругва…»

Новини , Суспільство

«Наш фільм об’єднує Україну і зшиває її» – у Краматорську тиждень буде йти «Пекельна Хоругва…»

views110

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 16 січня 2020 року в єдиному кінотеатрі Краматорська «Родина» розпочнеться довгоочікуваний показ фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво».

Про це повідомили на сторінці «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво» та підтвердили у дирекції кінотеатру.

Більш того, стало відомо, що у Слов’янську також відбудеться показ, на який зможуть прийти цілими родинами, тому що таку казку варто подивитися і дітям, і дорослим. І навряд чи хтось залишиться після перегляду невдоволеним, або не в доброму гуморі.

Такого, можна сказати, тріумфу, вдалося домогтися лише після розголосу проблеми у Фейсбуці. Лише вчора ми писали з посиланням на офіційну сторінку «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво» про те, що у «Краматорську відбудеться «пробний сеанс» 18 січня, у суботу, о 8:15 ранку. Крім того, що показ поставили на ранковий час у вихідний день, так ще й повідомили, що для подальшого показу на цей сеанс всі квітки мають бути розкуплені.

За один день публікацією поділилися більше тисячі користувачів Фейсбук. Навіть почався збір коштів на придбання квитків дітям-сиротам та військовим.

Тож сьогодні вже на сайті кінотеатру «Родина» з’явилося оголошення про те, що показ стрічки буде аж з 16 по 22 січня щодня.

Автор сценарію фільму Сашко Лірник повідомив про те, що щоденний показ фільму в відбудеться у Краматорську. І сказав, що це «чудовий феномен», так як ініціатива «повністю йде з народу», як повідомили «Новини Донбасу».

Крім того, він подякував і власнику кінотеатру, який погодився зробити показ не лише у Краматорську, а пообіцяв посприяти, щоб фільм було показано ще й у Слов’янську та Бахмуті.

«Ми не зобов’язані цього робити — це державний фільм, але ми зв’язувалися з кінотеатрами в Слов’янську і Бахмуті, однак не відповідали вони — їм не цікаво. Власник краматорського кінотеатру пообіцяв через свої канали на них вийти і посприяти, щоб фільм був показаний і там», — додав Лірник.

Він повідомив і про інші випадки в Україні, коли кінотеатри відмовляються показувати «Пекельне Хоругву…». І наголосив, що саме резонанс допомагає змінити цю ситуацію.

«Наш фільм об’єднує Україну і зшиває її», — підкреслив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі