неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Нас не можна шантажувати», – Оржель заявив про готовність до припинення транзиту газу

Економіка , Новини , Політика

«Нас не можна шантажувати», – Оржель заявив про готовність до припинення транзиту газу

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища Оржель Олексій заявив, що українська держава готова до припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Про це він заявив під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Якщо говорити про газ, а я є безпосереднім учасником переговорів про підписання транзитного договору, то ми готові до зупинки транспортування по українській території. Зараз в підземних українських газових сховищах рекордна кількість газу … Але ми ні в якому разі не виключаємо пріоритетність підписання договору на транспортування газу», – наголосив Оржель.

Однак для нашої країни в даний час пріоритетом все ж залишається отримання коштів за транзит газу.

За його словами, переговорний процес по газу повинен повністю виключати політику.

«Фактично ми використовуємо ті правила, які працюють в Європі. Нас не можна шантажувати. Якщо ми забезпечуємо транзит газу в Європу, якщо ми забезпечуємо чіткі певні обсяги, це означає постійне постачання газом ринків Європи. Це означає, що є конкуренція і зниження ціни для європейських споживачів», – додав міністр енергетики.

Нагадаємо. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, говорячи про підсумки переговорів між українською державою, Європейським Союзом і Російською Федерацією, раптово заявив про те, що ГТС України повністю залежить від Росії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі