субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нарешті дійшло: міністерства у справах ветеранів та переселенців відокремлять

Новини

Нарешті дійшло: міністерства у справах ветеранів та переселенців відокремлять

views134

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб все ж планують розділити на окремі установи. Але поки що це тільки доносять до керівництва держави.

Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявила очільниця міністерства Оксана Коляда.

Вона повідомила про те, що їм все ж вдалося достукатися до керівництва країни з приводу відокремлення установ, які повинні займатися справами ветеранів від тих, що мають піклуватися про внутрішньо переміщених осіб.

«Нам вдалося донести інформацію про величезний обсяг завдань, які лежать в площині всього уряду, і дати зрозуміти вищому керівництву держави, що це вимагає окремого блоку роботи окремого міністерства, можливо, навіть яке очолюватиме профільний віце-прем’єр-міністр», – сказала Коляда.

При цьому вона підкреслила, що формат роботи з окупованими територіями потрібно змінювати з підтримки на реінтеграцію. Однак деталей поки що не надала та пообіцяла представити пропозиції пізніше.

«Але і тут у нас є розуміння того, що слід не починати знову Міністерство окупованих територій, необхідно міняти парадигму і говорити про ефективну роботу Міністерства реінтеграції. Наша команда узагальнює свої пропозиції, і ми їх представимо найближчим часом», – заявила міністерка.

Також вона повідомила, що наразі проводяться консультації щодо того, яким має бути поділ. Серед всіх варіантів є скасування рішення про об’єднання цих міністерств. Проте жодного слову з приводу безглуздого об’єднання та реально важливої причини того, що ці два підрозділи взагалі не можуть бути пов’язані, сказано не було.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі