субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нардеп «Слуги народу» Брагар написав заяву на волонтерок та заявив про ксенофобію через державну мову

Суспільство , Події

Нардеп «Слуги народу» Брагар написав заяву на волонтерок та заявив про ксенофобію через державну мову

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Євгеній Брагар все ж таки подав заяву в поліцію на двох волонтерок, які виступили проти російського серіалу в автобусі коли повертались з похорону загиблого під Широкино військового Миколи Сорочука.

Він особисто похвалився походом у поліцію на своїй сторінці в Фейсбук та виклав власну фотографію на фоні відділку, як знак підтвердження своїх дій.

«Слуга народу» заявив, що таким чином відстоює народ, який розмовляє російською та захищає права російськомовних громадян.

«Подав заяву про вчинення злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу. Заяву подано за висловлюваннями Настьонки Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Це висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має ніякого значення, яку саме мову дискримінують», – написав Брагар.

Крім того, цей «Слуга» майже прямо заявив, що захист державної мови та виконання законів – «ксенофобія».

«У разі дискримінації української або будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні. Україна – це спільний дім для всіх її громадян без урахування мови спілкування, віросповідання чи національного походження. Так було, так є і так буде завжди!» – додав одіозний нардеп.

Після цього під його постом спалахнула бурхлива дискусія. Українці стали йому дорікати поплічництвом інтересам країни-агресора, а також незацікавленістю боротися так само завзято за державну мову.

Хочеться додати, що це не перший наступ на українську мову від «Слуг народу».

Як ми вже писали, майже два місяці тому, 10 грудня, до парламенту України винесено на розгляд законопроєкт, яким передбачається скасування Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». І передав його у парламент саме депутат від провладної партії «Слуга народу» Максим Бужанський.

До речі, десь все це перекликається із заявами проросійського опозиційного блоку ОПЗЖ. Колись на мову йшли нападки від Партії Регіонів. Але до того, щоб сказати: «ксенофобії та дискримінації не місце в Україні» до цього часу ще ніхто не доходив…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі