вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Напередодні саміту: Україні терміново потрібно надати 3 млрд. євро допомоги

За кордоном , Новини

Напередодні саміту: Україні терміново потрібно надати 3 млрд. євро допомоги

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Напередодні саміту в «нормандському форматі» представники економіки Німеччини заявили про скликання міжнародної конференції донорів для відновлення постраждалих від війни східних регіонів України.

«Ми виходимо з того, що спочатку потрібна термінова фінансова допомога в розмірі не менше трьох мільярдів євро», – заявив голова Східного комітету німецької економіки (Ost-Ausschuss) Олівер Хермес (Oliver Hermes).

І додав, що відновлення сходу України є міжнародним завданням.

Зазначається, що Конференцію донорів у наступному році повинні організувати Німеччина та Франція разом з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Керівник Східного комітету вважає, що Фонд повинен бути використаний для відновлення зруйнованої інфраструктури та гарантії торгових і кредитних операцій, а також запевняє, що всі райони сходу України необхідно реінтегрувати в торгові відносини.

Нагадаємо. Саміт у «нормандському форматі» відбудеться 9 грудня в Парижі. У ньому візьмуть участь глави держав і урядів України, Росії, ФРН і Франції.

Крім чотиристоронніх переговорів на саміті очікується перша очна зустріч президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі