четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Нам потрібні не тільки «Джавеліни»: УКК Америки направив звернення до двох партій США

За кордоном , Російська агресія , ООС , Політика

«Нам потрібні не тільки «Джавеліни»: УКК Америки направив звернення до двох партій США

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український конгресовий комітет Америки (УКК) – організація, що представляє інтереси української громади в США, звернулась у листі до національних комітетів Демократичної та Республіканської партій США з проханням посилити підтримку України. «Ми хочемо бачити ще сильніше військове партнерство та більше військового обладнання» і не тільки.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Зазначається, що Український КК Америки надіслав звернення до національних комітетів Демократичної та Республіканської партій США і виклав у листі ключові позиції щодо підтримки України, сподіваючись, що в партіях звернуть на це увагу напередодні виборів цього року.

На додачу до вже існуючої двопартійної підтримки, в УКК звертають увагу партій на деякі пункти, які можуть бути посилені.

Президент Українського конгресового комітету Андрій Футей зазначив, що санкції проти Росії потрібно зробити жорсткішими, а також не забувати про Чорне море та повітряні сили.

«По-перше, ми хочемо бачити ще сильніше військове партнерство та більше військового обладнання – не тільки «Джавеліни», треба говорити також і про Чорне море та повітряні сили. По-друге, важливо не тільки зберегти санкції проти Російської Федерації, а зробити їх ще жорсткішими», – розповів він.

Крім того, Андрій Футей нагадав, що Росія вливає багато грошей у пропаганду, тож потрібно підсилити боротьбу російською дезінформацією.

«Також ми знаємо, наскільки багато грошей вливає наш ворог в масмедіа та засоби комунікації. Важливо, щоб Америка підсилила свою спроможність боротись з російською дезінформацією, яка постійно виявляється не лише в Сполучених Штатах, а й у всіх демократичних країнах», – додав він.

Серед інших позицій у листі УКК наголошує на важливості підтримання вже існуючої політики обох партій США. Зокрема, це підтримка територіальної цілісності України, заперечення будь-яких форм визнання російської влади в окупованому Криму, продовження політики «відкритих дверей» щодо членства України в НАТО та замороження активів і відмова у візах російським посадовцям, що причетні до корупційних та незаконних дій.

Президент УКК також підкреслив, що Україні дуже важливо зберігати двопартійну підтримку.

«Палата представників зараз є в руках однієї партії, Сенат – в руках іншої. Наша громада тримає зв’язки з обома сторонами. Не знати, хто завтра буде сенатором, конгресменом чи президентом. Може бути та сама людина, може бути інша. Тому для нас зберігати цю двопартійну підтримку дуже важливо», – наголосив Андрій Футей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі