понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Найближчим часом міст у Станиці Луганській не відремонтують, – СЦКК

Російська агресія , ООС

Найближчим часом міст у Станиці Луганській не відремонтують, – СЦКК

views139

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник української сторони СЦКК (Спільний центр з контролю та координації) полковник Олександр Борщевський пояснив, чому неможливо швидко відремонтувати міст у Станиці Луганській. Про це повідомляється на офіційній сторінці Операції об’єднаних сил у Facebook.

Це питання обговорювалося на зустрічі керівника української сторони СЦКК із заступником Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Марком Етерінгтоном. Розмова стосувалась реалізації положень Мінських угод.

Полковник О.Борщевській підкреслив, що перш за все необхідно провести розмінування як прилеглих до КПВВ територій, так і на ділянці поблизу зруйнованого мосту. Головною проблемою неможливості розпочати ремонт мосту є відсутність реальних підтверджень з боку російських окупаційних адміністрацій ОРЛО (окремих районів Луганської області) щодо початку цих робіт. Спостережна місія ОБСЄ розуміє важливість розв’язання цього питання, але на цей час все залишається без суттєвих змін.

Відсутність будь-яких гарантій безпеки з боку незаконних збройних формувань для наших фахівців з розмінування, саперів і будівельних бригад – серйозна перепона для ремонтних робіт. Відповідні запити до представників окупаційної влади так званої «ЛНР» по лінії ОБСЄ відправлені, але відповіді та гарантії безпеки на сьогодні ще відсутні.

Нагадаємо. З 1 серпня 2019 року українські сапери розпочали розмінування на лінії розмежування у Станиці Луганській. Безпосередньо на території мосту було виявлено понад 30 вибухонебезпечних предметів. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети були знищені. Українські піротехніки обстежили вже 0,13 га території.

Слідкуйте за актуальними новинами в Україні та світі разом з «ГРУПА ПАТРІОТ».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі