субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Наєв: Україна готова до знищення ворожих безпілотників

Російська агресія , ООС

Наєв: Україна готова до знищення ворожих безпілотників

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українські військовослужбовці впевнено демонструють, що здатні не допустити терористичні атаки на важливі об’єкти, та знаходяться у повній бойовій готовності збивати ворожі БПЛА.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» з посиланням на Міністерство оборони України.

Наразі у підрозділах, які утримують позиції на півдні України, триває активне тренування в знищенні ворожих БПЛА, узагальнюється та поширюється досвід щодо виявлення і знищення малорозмірних цілей з малою швидкістю руху та низькою висотою польоту.

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що інтенсивність тренувань викликана необхідністю вдосконалення навичок.

«Безпілотні літальні апарати в навчальних цілях підіймаються в небо декілька разів на тиждень, і вдень, і вночі. Така інтенсивність обумовлена необхідністю вдосконалення навичок з прикриття критичних об’єктів військової та цивільної інфраструктури від дій малих безпілотних літальних апаратів та постійного підтримання вишколу воїнів-зенітників», — повідомив він.

Наєв додав, що думка деяких експертів про безуспішність боротьби з безпілотниками хибна. І це сьогодні демонструють українські військовослужбовці.

«Якщо в підрозділі методично грамотно організовано певну роботу й добре підготовлений особовий склад, знищити навіть таку малорозмірну ціль абсолютно реально. Запорукою цього, є чіткий розподіл між наявними силами та засобами, що призначені для боротьби з БПЛА. За цих умов — час від візуального виявлення ворожого безпілотника, визначення параметрів його руху до вогневого ураження цілі наявними засобами є мінімальним», — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, все залежить від умов, коли застосування ракет протиповітряної оборони, за певних обставин, є недоцільним або неможливим. Тож наразі військовослужбовці «впевнено демонструють, що здатні не допустити терористичні атаки на важливі об’єкти та знаходяться у повній бойовій готовності збивати ворожі БПЛА».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі