четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нагороди від Путіна: На Дніпропетровщині ветеранам роздали 15 медалей з Росії (відео)

Суспільство

Нагороди від Путіна: На Дніпропетровщині ветеранам роздали 15 медалей з Росії (відео)

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Новомосковську міська організація ветеранів роздала 15 ювілейних медалей «До 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні» від президента Росії.

Відповідний ролик з обуреною родичкою ветерана виклав «11 канал».

Зазначається, що 95-річний місцевий ветеран отримав медаль і поздоровлення від президента Росії Володимира Путіна і це вкрай обурило всю родину.

Про нагородження Василя Волошка ювілейною медаллю до 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні розповіла старша дочка пана Василя. За її словами, їй зо три тижні тому зателефонували з міської ради ветеранів Новомосковська і попросили забрати відзнаку. Проте після того, як вона роздивилась нагороду вже вдома, то спочатку навіть хотіла віднести назад. Коли емоції вщухли, вирішила зберегти небажані нагороди як речовий доказ.

«Це все речові докази, а я вважаю, що це злочин проти нашої держави. Сьогодні, коли йде війна, коли проти нас воює Росія, крім обурення, прямої злості – нічого не може бути», – каже жінка.

При цьому вона додала, що батьку навіть не стали повідомляти про таку «медаль», оскільки він є патріотом України і для нього все, що відбувається зараз – болюча тема. Він весь час підтримував українську армію, яка воює з агресором на сході Україні и навіть відкладав з пенсії гроші на допомогу.

Донька каже, що зараз батько хворіє, а незабаром йому виповниться 96 років. Тож про відзнаки від Путіна не розповідали. Бо літня людина може не витримати такого стресу.

Варто зазначити, що голова ради Михайло Горбов телефоном підтвердив, що це ніяка не помилка і що громадян України дійсно нагородили відзнаками країни-агресора. Водночас, у цьому він не вбачає нічого дивного.

Більш того, за його словами, такі самі відзнаки отримали ще 14 ветеранів.

Зазначається, що до Новомосковська 15 відзнак з РФ надійшли від обласної ради ветеранів Харкова – з організації, яка існує всього 1 рік і 8 місяців.

Тим часом голова Дніпропетровської організації всеукраїнського об’єднання ветеранів критикує як і тих, хто надсилав ці нагороди, так і тих, хто їх прийняв. І потрапили ці відзнаки з Росії, скоріш за все, у нелегальний спосіб.

«Я їх вважаю колаборантами й ворогами України. Вони свідомо чи несвідомо стоять на боці нашого непримиримого ворога, якою є зараз Російська Федерація. Абсолютно очевидно, що вони пройшли сюди важкий і нелегальний шлях. Їх, імовірно, везли за подвійним дном вагонів, автобусів і ховали від наших прикордонників», – сказав він.

Втім, родина ветерана Василя Волошко налаштована серйозно. Й збирається подавати заяву до Служби безпеки України для з’ясування усіх обставин цього обурливого нагородження.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі