неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Нафтогаз України» підтвердив отримання від «Газпрому» 2,9 млрд доларів

Економіка , Новини

«Нафтогаз України» підтвердив отримання від «Газпрому» 2,9 млрд доларів

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

НАК «Нафтогаз України» підтвердив отримання від ПАТ «Газпром» 2,9 млрд доларів, про які сьогодні повідомив представник російської компанії. Це залишок суми, яку «Газпром» повинен був виплатити за рішенням Стокгольмського арбітражу.

«Ми підтверджуємо отримання від Газпрому 2,918 млрд дол. компенсації на виконання рішення Стокгольмського арбітражу 2018 року. Сьогоднішній платіж Газпрому включає погашення як невиплаченої раніше частини присудженої компенсації (2,56 млрд дол.), так і відсотків, накопичених з дати оголошення рішення 28 лютого 2018 року», – повідомила пресслужба «Нафтогазу».

У компанії уточнили, що платіж включає 2,56 млрд доларів компенсації, а також відсотки нараховані «Газпрому» за прострочення платежу.

«Нафтогаз вітає визнання російською стороною необхідності виконувати рішення арбітражів 2017-2018 р.р. та її намір продовжувати транспортування газу в ЄС територією України», – написано у повідомленні.

Крім того, НАК уточнили, що переговори щодо умов транзиту російського газу в ЄС через ГТС України поки що тривають і підсумкового варіанту договору з «Газпромом» ще не узгодили.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі