Ціна на природний газ у листопаді, яку будуть сплачувати громадяни згідно з положенням про накладання спеціальних зобов’язань, зросла на 14,6% (622,24 гривні за тисячу м3) і наразі складає 4899 гривень за тисячу м3, без урахування ПДВ та витрат на транспортування. Таку заяву зробили в акціонерній компанії «Нафтогаз України».
«У листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах (ПСО), складе 4 899 гривень / тис. куб. м», – повідомляє прес-служба компанії.
У «Нафтогазі» зазначають, що якщо у споживача залишиться невикористаний газ, який було закуплено за програмою «Газовий запас», то він зможе повернути його постачальнику після завершення опалювального сезону. Усі кошти за цей газ повернуться до споживача у повному об’ємі.
У компанії одразу заспокоюють громадян, говорячи, що за три роки ця ціна на газ у листопаді є найменшою.
У вересні «Нафтогаз» знижував вартість на 3,4% після чого вона складала 4 493,64 гривень за тисячу м3.
Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі