неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нацрада хоче анулювати ліцензію телеканалу «Наш» за українофобську лексику та російську пропаганду (відео)

Олександр Слов'янець


Події , інформаційна війна

Нацрада хоче анулювати ліцензію телеканалу «Наш» за українофобську лексику та російську пропаганду (відео)

views384

05.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу «Наш», який належить колишньому депутату Верховної Ради України Євгену Мураєву.

У Нацраді зазначають: «У ці дні (28-31 липня та 1-2 серпня цього року) ліцензіати неодноразово поширювали передачу «Важливе» за участі Олени Бондаренко, яка припустилася висловлювань ворожнечі до тієї частини населення країни, що розмовляє українською мовою».

Нагадаємо, що Олена Бондаренко – колишній нардеп від «Партії регіонів», яка часто поширювала меседжі російської пропаганди, зокрема про «громадянську війну в Україні», про «зовнішнє управління». У цій передачі Бондаренко знову згадала про «громадянську війну».

Нацрада вказує на те, що Олена Бондаренко використала у своїй промові українофобну лексику. Зокрема «украиноязычные насильники» та інші.

Щодо ведучих цієї програми у регулятора зазначають:

«Ведучі Артем Нікіфоров і Ангеліна Пичик не намагалися збалансувати однобічність висловленої О. Бондаренко під час інтерв’ю позиції». 

Ми зібрали у відео, деякі висловлювання Бондаренко під час того ефіру, у тому числі й про «русофобію», про яку дуже часто згадує російська пропаганда та керівники РФ.

Ми також нагадуємо, що Нацрада з питань телебачення та радіомовленні вже робила висновок, що редакційна політика каналу «НАШ» «збігається з пропагандистською позицією країни-агресора». 

Варто пригадати, що нещодавно білборд Євгена Мураєва у Слов’янську облили червоною фарбою, й такі випадки непоодинокі в Україні.     

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі