вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Національна гвардія отримала третій французький вертоліт Airbus H-225 (фото, відео)

Cіпратов Роман


Новини , Технології

Національна гвардія отримала третій французький вертоліт Airbus H-225 (фото, відео)

views1578

07.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках розвитку Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту Національна гвардія України отримала третій вертоліт Airbus H-225 французького виробництва.


Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

 

 

Як повідомляється, у поточному році НГУ отримає ще 4 вертольоти компанії Airbus.


«Станом сьогодні Нацгвардія вже має у своєму арсеналі 3 сучасні повітряні судна, пілоти яких пройшли теоретичне і практичне навчання у своїх колег у Франції. Загалом у планах НГУ розширити парк до 12 гелікоптерів, які використовуватимуться для оперативного переміщення особового складу на великі відстані для виконання визначених завдань, евакуація хворих та поранених, здійснення пошуково-рятувальних заходів», повідомив командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан.


Відзначається, що Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України стане третьою за потужністю у Європі після Франції та Німеччини. Головна мета проекту забезпечити правоохоронців сучасною технікою для виконання їхніх завдань.


Цей проект є яскравим прикладом ефективної співпраці між Євросоюзом та Україною, і величезним стрибком у технічному забезпеченні підрозділів МВС, підкреслили у прес-службі.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)