неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Житомирщину прибув евакуаційний потяг з першою групою ВПО з прифронтової зони

Олександр Попов


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Переселенці

На Житомирщину прибув евакуаційний потяг з першою групою ВПО з прифронтової зони

views92

21.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Евакуаційний потяг, який привіз першу групу ВПО з прифронтової зони, прибув на Житомирщину.

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

“Евакуаційні рейси з регіонів, наближених до зони бойових дій, тривають — 19 квітня перша група внутрішньо переміщених осіб прибула евакуаційним потягом з прифронтової зони на Житомирщину, де громада вже подбала про максимально зручні та комфортні умови для переселенців”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тут так само як і раніше на Львівщині, Черкащині, Кіровоградщині та Хмельниччині, було розгорнуто пункт реєстрації ВПО, виїзну роботу відділення Укрпошти для отримання державних грошових виплат, усім сім'ям системно надається гаряче харчування і гуманітарна допомога від волонтерських організацій та благодійних фондів.

У цьому випадку йдеться про обов'язкову евакуацію родин, які проживали безпосередньо в зоні бойових дій: сьогоднішній рейс доставив і багатодітні родини, і осіб з інвалідністю.

В Укрзалізниці зазначають, що наразі евакуаційні вагони регулярно курсують з Покровська, Запоріжжя та Херсона і продовжать курсувати стільки, скільки це буде необхідно.

Як повідомлялося, від початку року поїздами Укрзалізниці евакуйовано понад 22 тисячі людей, переважно маломобільних і родин із дітьми.

Раніше ми повідомляли, що стали відомі умови, коли органи соцзахисту можуть відмовити у прийнятті заяв на виплати від переселенців.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі