субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Запоріжжі судитимуть колаборанта, який збирав кошти на безпілотники для окупантів - прокуратура

Світлана Макарова


Події

На Запоріжжі судитимуть колаборанта, який збирав кошти на безпілотники для окупантів - прокуратура

views320

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Жителя Запорізької області, який збирав кошти на безпілотники для окупантів іпідшукував корегувальників ворожого вогню, будуть судити за фактом державної зради та передачі матеріальних ресурсів збройним формуванням держави-агресора.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Розслідуванням встановлено, що проросійсько налаштований житель Запоріжжя, перебуваючи на території тимчасово окупованого Мелітополя, перейшов на бік ворога та добровільно надає усіляку допомогу у проведенні підривної діяльності проти України. На виконання завдання спецслужб країни-агресора він підшукував людей та схиляв їх до співпраці з окупантами.  Ці громадяни за його дорученням збирали інформацію про розташування блокпостів, дислокацію підрозділів ЗСУ, видів та кількості військової техніки та її переміщення на території Запоріжжя та області. Потім розвіддані через представленого обвинуваченим куратора  передавалась ворогу.
 
Також з ідеологічних міркувань громадянин анонсував у відкритому Телеграм-каналі збір коштів на придбання безпілотних літальних апаратів для використання у бойових діях проти українських захисників. Зібрані суми передавав представникам військових формувань країни-агресора.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі