четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Закарпатті депутати ОТГ склали присягу і заспівали гімн Угорщини замість гімну України (відео)

Суспільство , Події , Політика

На Закарпатті депутати ОТГ склали присягу і заспівали гімн Угорщини замість гімну України (відео)

views139

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Закарпатті депутати місцевої ОТГ склали присягу. І заспівали гімн Угорщини замість гімну України. Люди бояться кримського сценарію.

Відповідне відео оприлюднено «Закарпаття ТОП» у Фейсбуці.

Зазначається, що у Сюртівскій об’єднаній територіальній громаді (ОТГ), що на Закарпатті новообрані депутати на чолі з головою ОТГ після присяги замість гімну України заспівали гімн Угорщини.

На відео можна побачити, що новообрані депутати виконують гімн сусідньої Угорщини.

Автор відео зазначає, що глава цієї об’єднаної територіальної громади вже і раніше потрапляв в скандали, зокрема продав приміщення сільради та клубу, а також заявляв, що «українці вороже ставляться до угорців».

«Про «подвиги» цього одіозного екс-голови Сюртівської сільської ради вже писали у ЗМІ. На жаль, правоохоронні органи скромно мовчать. На місці колишнього клубу зараз ресторан, приміщення сільради виставлено га продажу, але…. правоохоронці мовчать. Мовчать і про той факт, що голова ОТГ в інтерв’ю стверджував, що українці вороже ставляться до угорців. Хіба це не розпалювання міжнаціональної ворожнечі?», – пише автор.

Наголошується, що правоохоронні органи не реагують на дії місцевих депутатів.

«Безкарність породжує нові злочини. У день гідності і свободи України в Сюртовскій ОТГ приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі?», – йдеться у допису.

Жителі Закарпаття побоюються, що у них може статися таке ж, що було і в Криму.

«У нас готують кримський сценарій, а потім плакатимуться і голоситимуть про втрату Закарпаття? Здається, сценарій відкатаний», – пише автор.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі