субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На випускників шкіл 2021 року чекають зміни у ДПА

Новини , Освіта

На випускників шкіл 2021 року чекають зміни у ДПА

views140

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За словами міністра освіти України Лілії Гриневич, з 2021 року усі учні, які планують здобувати повну загальну середню освіту, будуть зобов’язані складати ДПА з математики, яке складатиметься з двох рівнів складності.

Гриневич підкреслила, що ДПА з математики матиме форму зовнішнього оцінювання, і якщо для вступу до ВНЗ школяру не потрібна ця дисципліна, то він зможе обрати тест базового рівня.

«Математика буде дворівнева, тобто вона не буде однакова для всіх. Це державна підсумкова атестація у формі ЗНО. Тобто ви склали державну підсумкову атестацію, але ви не несете цей результат до закладу вищої освіти, якщо вас не цікавлять технічні або інженерні напрями. Таким учням можна буде складати тест з математики базового рівня. Він буде спрощений», – повідомила міністр.

Окрім цього, учні будуть складати ще 3 державні підсумкові атестації у форматі ЗНО. Українська мова, разом з математикою, набудуть статусу обов’язкових, а історію України та іноземну мову школярі зможуть складати на вибір. Такою інформацією поділився виконуючий обов’язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі