вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Волині представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти провели зустріч з родинами зниклих і полонених захисників

Світлана Макарова


Суспільство

На Волині представники Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти провели зустріч з родинами зниклих і полонених захисників

views886

21.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Регіональний координатор у Волинській області Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин разом з представниками Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими зустрілися з рідними полонених і зниклих безвісти військовослужбовців.

Про це виданню "Патріот Донбасу" повідомила регіональна координаторка Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти на Волині Раїса Клименко.

Вона розповіла, що на зустрічі, яка відбулася 19 квітня, сім'ї захисників і захисниць мали змогу довідатися про алгоритм дій у випадку, коли військовослужбовець потрапив у полон чи зник безвісти. Також їм порадили, як краще налаштувати комунікацію з представниками Офісу Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, структурами Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та військовими частинами.

До зустрічі долучилися представники Міжнародного комітету Червоного Хреста, які розповіли про свою роботу та роль у цьому питанні. Як відомо, основне завдання цієї міжнародної організації – обмін інформацією між обома сторонами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі