четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На військовому полігоні у Харківський області сталася пожежа

Новини , Події

На військовому полігоні у Харківський області сталася пожежа

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З масивною пожежею, яка виникла на військовому полігоні поруч з селищем Клугино-Башкирівка, що у Харківській області, все ще продовжують боротися рятівники та пожежні.

«Ліквідацією займаються й військові, й особистий склад Чугуївського управління ДержНС, і техніка комунальних підприємств міста. Паралельно з цим йде розмінування територій силами саперів 54-ї бригади. Саме наявність на полігоні боєприпасів заважає розгорнути більш масштабні роботи з ліквідації тління. Тільки за учорашній день три боєприпаси вибухнули, а десять були знешкоджені. На щастя, поки обходиться без постраждалих», – повідомляє прес-служба Чугуївської міськради.

Також надходить інформація, що для більш ефективної роботи з ліквідації пожежі необхідно залучити важку інженерну техніку, але всі одиниці техніки перебувають у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

«Наразі проводяться спроби зв’язатися з командирами інших частин гарнізону, щоб дістати відповідні механізми для розчищення під’їзних шляхів до джерела тління. Про залучення цивільних тракторів і екскаваторів мова не йде – дуже великий ризик для людей. Тільки після того як буде проведене розчищення території, можна буде розбити осередок тління на сектори і методично заливати їх водою», – додали у міській раді.

Учора обласне відділення ДержНС повідомило, що площа очерету та трави, які горять, складає близько 10 гектарів, через що є загроза розповсюдження вогню на лісовий масив.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі