четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На відновлення будинків у прифронтовій зоні Донеччини виділено 4,6 млн гривень

Економіка

На відновлення будинків у прифронтовій зоні Донеччини виділено 4,6 млн гривень

views64

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На відновлення у поточному році будинків, що були зруйновані під час обстрілів у прифронтовій зоні виділено 4,6 мільйона гривень з бюджету Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

Наразі вживаються заходи щодо забезпечення особового складу ДСНС, що має бути залучений до проведення відновлювальних робіт, місць для проживання, харчуванням та паливно-мастильними матеріалами. Також буде проведена робота по створенню і поповненню місцевих матеріальних резервів.

«Головною запорукою успішного вирішення всіх поставлених задач є насамперед виконання планових заходів з підготовки до проведення робіт по відновленню зруйнованих будинків. Сподіваюсь, що у 2021 році нам вдасться спільними зусиллями розв’язувати нагальні проблеми сьогодення і забезпечити захист населення і територій від надзвичайних ситуацій на високому рівні», – зазначив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Цього року для відновлення будинків, що постраждали в результаті збройної агресії Росії, вже виділено 4,6 млн гривень на закупівлю будівельних матеріалів у регіональний матеріальний резерв.

Станом на сьогодні, досягнуто попередніх домовленостей щодо підряджання 150 осіб особового складу ДСНС України для виконання відновлювальних робіт на Донбасі.