п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На відміну від Трампа, не вважаю Путіна другом, бо він – бандит – Сандерс

Новини , Політика

На відміну від Трампа, не вважаю Путіна другом, бо він – бандит – Сандерс

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

21 лютого у газеті The Washington Post з’явилась інформація про те, що Росія намагається допомогти виборчій кампанії сенатора-демократа Берні Сандерса, і що про це проінформовані президент США Дональд Трамп і законодавці.

Інформація була з посиланням на анонімні джерела без якоїсь конкретики щодо форми російської допомоги.

На це відреагував сам сенатор Берні Сандерс, який поширив заяву із спростуванням.

Про це повідомляє «Голос Америки».  

Сандерс сказав, що не вважає Володимира Путіна другом і, навпаки, називає його бандитом-автократом, який «намагається знищити демократію і придушити невдоволення в Росії».

«На відміну від Дональда Трампа, я не вважаю Володимира Путіна добрим другом. Він бандит-автократ, який намагається знищити демократію і придушити невдоволення в Росії. Поділяючи нас, росіяни намагаються підірвати американську демократію. На відміну від нинішнього президента, я твердо виступаю проти їх спроб, а також (спроб) будь-якої іншої іноземної держави втрутитися у наші вибори», – заявив Сандерс.

У своєму Twitter, він написав, що республіканському та демократичному істеблішменту «не вдасться зупинити» рух, який очолює Сандерс. Через це повідомлення у деяких коментаторів склалось враження, що Сандерс міг побачити у таких повідомленнях щодо допомоги Росії спробу конкурентів дискредитувати його.

Колишній прес-секретар Білого дому за президентства Буша-молодшого Арі Флейшер написав, що Росія завжди намагалася сіяти хаос, а зараз для цього більше можливостей.

«Хіба не зрозуміло, що Росія хоче сіяти хаос у США та налаштувати нас один проти одного? Звісно ж вони втручаються. Вони завжди втручались, навіть за СРСР. Тепер, маючи Інтернет та відкритіше суспільство, це стало легше», – написав він у своєму Twitter.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі