вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Великдень військові знешкодили міну бойовиків замасковану під дитячу іграшку

Константинова Ольга


Новини , Війна , ООС

На Великдень військові знешкодили міну бойовиків замасковану під дитячу іграшку

views1439

04.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донбасі терористи розкидають вибухівку замасковану під дитячі іграшки чи предмети побуту.

Про це повідомляє прес-центрштабу Операції Об’єднаних сил.

 

«Так, 2 травня, в день святкування Великодня, на ґрунтовій дорозі неподалік населеного пункту Широка Балка, українські військовослужбовці виявили дитячий музичний програвач. Розуміючи, що перебування недешевої іграшки посеред дороги не може бути випадковим, даний предмет було знешкоджено за допомогою "саперної кішки", внаслідок чого він вибухнув», - йдеться у повідомленні.

 

Також повідомляється, що російські окупанти на Донбасі збільшили кількості випадків дистанційного мінування місцевості та цивільної інфраструктури на підконтрольній України території російськими мінами ПОМ-2.

 

«Українська сторона СЦКК інформує, що з початку поточного року, за допомогою різних систем доставки (переносні комплекти мінування, БПЛА, гранати РПГ), ворог скинув понад 50 таких мін із затертим маркуванням, намагаючись приховати країну та завод їх виробництва».

 

Факти такого мінування зафіксовані в Майорську, Зайцевому і Хуторі Вільний, де місцевий житель загинув внаслідок підриву на такій міні.

 

В СЦКК наголошують, що бойовики використовують також інші способи мінної війни. Зокрема, відомо про випадки, коли на підконтрольну територію російські терористи закидували вибухові пристрої, замаскованих під іграшки, а також предмети побуту, які можуть викликати цікавість мирних мешканців.

 

«Злочинні дії окупантів спрямовані на дестабілізацію обстановки вздовж лінії розмежування та свідчать про небажання вирішувати конфлікт мирним шляхом... Всю відповідальність за вказані злочини несе Російська Федерація та її найманці», ‒ наголошує українська сторона СЦКК 

Коментарi (0)