субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Вінничині чоловіка засудили за відмову одержати повістку в армію

Cіпратов Роман


Право

На Вінничині чоловіка засудили за відмову одержати повістку в армію

views596

11.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

25-річного мешканця Вінницької області засудили за відмову одержати повістку про призов та неявку до військкомату.

Про це повідомляє портал Ukrainian Military Pages.

Як повідомляється, Вінницький апеляційний суд розглянув апеляцію захисту обвинуваченого в ухиленні від призову на строкову військову службу. В ході судового засідання з'ясувалося, що чоловік відмовився отримувати повістку про призов, про що написав заяву. Пізніше він не з'явився до військкомату, не повідомивши про причини неявки.

Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки, проте на підставі статті 75 КК України замінив тюремне ув'язнення на випробувальний строк тривалістю у два роки.

«У своїй апеляційній скарзі адвокат просив пом’якшити покарання, зменшивши його удвічі. Аргументував це позитивною характеристикою обвинуваченого, відсутністю зухвалості в його діяннях, тим, що він визнав свою вину і розкаявся. Натомість прокурор не вважав за потрібне змінювати вирок», йдеться у повідомленні.

Як повідомив обвинувачений, від повістки він відмовився, оскільки планував вступати до одного з навчальних закладів Польщі. Чоловік визнав свою провину та розкаявся, відзначає видання.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі