субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На US Open-2022 зібрали $2 мільйони на допомогу постраждалим від війни в Україні

Наталя


За кордоном , Події , Спорт

На US Open-2022 зібрали $2 мільйони на допомогу постраждалим від війни в Україні

views142

12.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Організатори Відкритого чемпіонату США з тенісу за час турніру змогли зібрати 2 мільйони доларів США, які підуть на допомогу постраждалим від війни в Україні.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Збирання коштів розпочалося ще з Тижня вболівальників перед основним турніром, під час якого провели благодійний матч Tennis Plays for Peace.

Під час матчу організатори зібрали 1,2 мільйони доларів.

У заході взяли участь іспанець Рафаель Надаль, грек Стефанос Ціціпас, американка Джесіка Пегула, полька Іга Швьонтек та інші представники світового тенісу. З українських спортсменів на корт у США виходили Сергій Стаховський, Ольга Савчук, Даяна Ястремська, Катаріна Завацька та Дарина Снігур.

Усі кошти, зібрані за час турніру, будуть передані благодійній платформі Ukraine Crisis Relief Fund та підуть на гуманітарну підтримку Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі