четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На українців будуть тиснути, щоб пішли на поступки Росії, то США повинно стати на захист – Washington Post просить змінити політику щодо України

За кордоном , Новини , Політика

На українців будуть тиснути, щоб пішли на поступки Росії, то США повинно стати на захист – Washington Post просить змінити політику щодо України

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Редактори авторитетного американського видання Washington Post звернулися до керівництва США з проханням змінити політику щодо України. Вони стверджують, що нинішній курс може мати вкрай негативні наслідки.

Про це йдеться в редакційній статті видання, опублікованій 1 грудня.

Редактори видання зазначають, що сьогодні президент України Володимир Зеленський зіткнувся з вирішальними моментами – він намагається укласти нову угоду з МВФ, а також планує зустріч з президентом РФ і лідерами Франції та Німеччини 9 грудня в Парижі. Але все це для нього вкрай важко і США повинні підтримати Україну, на яку можуть тиснути з усіх боків. При цьому, через хаос, який створив у відносинах між країнами президент Трамп, виник дипломатичний вакуум. Тож боротися з російською агресію чи стримувати її стало вкрай важко.

«Протягом багатьох років політикою Сполучених Штатів була рішуча підтримка України в такі моменти – не тільки для підтримки демократії, яка бореться, але і для просування стратегічних інтересів США, таких як стримування російської агресії в Європі. Однак хаос, який президент Трамп вніс у відносини  між США і Україною, фактично створив дипломатичний вакуум», – йдеться в статті видання.

Більш того, вони підкреслюють, що майже всі високопоставлені чиновники, які працювали над відносинами в останні два роки, подали у відставку або давали свідчення в ході розслідування про імпічмент і були розкритиковані президентом Америки Дональдом Трампом.

Вони підкреслили, що Зеленського досі не запросили в Білий дім на зустріч, про яку Трамп говорив під час спроб отримати політичні вигоди від України. Крім того, Трамп продовжує повторювати помилкові звинувачення про роль України на виборах 2016 року – навіть після того, як йому повідомили, що за цими чутками стоять російські спецслужби.

Автори наголошують, що дипломати Німеччини та Франції, скоріш за все, будуть тиснути на українців, щоб вони поступилися «російському правителю» і таким чином зможуть у майбутньому відновити свої відносини з Російською Федерацією.

«Все це значно послаблює позицію пана Зеленського, особливо на тлі того, що він планує зустріч з Путіним, канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макрона. Останні двоє, ймовірно, будуть тиснути на українців, щоб вони пішли на поступки російському правителю – адже така угода дозволить їм відновити європейські відносини з Росією», – йдеться в статті.

Редактори Washington Post звернулись із закликом до членів Конгресу, щоб вони чинили тиск на Трампа і держсекретаря Помпео, щоб ті оживили підтримку України, а Державний департамент – призначив нового високопоставленого чиновника, який би представляв Сполучені Штати на мирних переговорах.

«Сам містер Помпео повинен бути залученим. Вкрай важливо, щоб Сполучені Штати продемонстрували свою прихильність незалежності України. В іншому випадку збиток, нанесений містером Трампом, тільки посилиться», – резюмували в Washington Post.

Нагадаємо. Однією з найважливіших втрат у підтримці України стала відставка Курта Волкера. На протязі довгого часу він не просто підтримував та допомагав Україні у боротьбі з Російською агресією, але й доносив правду про російсько-українську війну як у США, так і всьому світу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі