п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На тлі скандалу з артистами-втікачами: відомий український поет записав важливе звернення до Мінкульту (ВІДЕО)

Наталя


Суспільство , Культура

На тлі скандалу з артистами-втікачами: відомий український поет записав важливе звернення до Мінкульту (ВІДЕО)

views136

11.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Після скандалу із українським коміком-втікачем, український поет, письменник та музикант Сергій Жадан закликав Мінкульт не перекривати діяльність працівників української культури й дати їм можливість проявити себе як волонтерів за кордоном.

Про це йдеться у відеозверненні Сергія Жадана.

Поет записав своє відеозвернення зі США, в якому зазначив наскільки важливо, щоб артисти мали змогу виїжджати за кордон для здійснення волонтерської діяльності.

Про це Жадан повідомив, побувавши в Нью-Йорку біля театру "La Mama", де планує швидку прем'єру п'єси про Харків у період початку минулого століття, щоб розповісти про знищені покоління українських художників у 20-30 рр.

Музикант записав своє відеозвернення після скандалу, що розгорівся, за участю коміка Андрія Щегеля, який 1 березня повідомив в інтерв'ю, що безперешкодно "втік" під час війни з України.

Поет закликав Міністерство культури продовжувати видачу дозволів на виїзд за кордон справжнім артистам, попри скандал із Щегелем.

Жадан стверджує, що отримав дозвіл від Мінкульту і перебуває у США із двотижневим творчим туром, зібрані кошти з якого, за його словами, підуть на підтримку сил оборони в Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі