понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Тернопільщині військовий чиновник вимагав 1500 доларів за відстрочку від призову

Cіпратов Роман


Право

На Тернопільщині військовий чиновник вимагав 1500 доларів за відстрочку від призову

views325

14.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зборівський районний суд Тернопільської області засудив заступника військового комісара до штрафу за фактом зловживання впливом.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

«У травні цього року чоловік, бажаючи отримати відстрочку від призову на строкову військову службу у зв’язку з навчанням, звернувся до свого знайомого ‒ старшого інструктора відділення рекрутингу та комплексування Тернопільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою консультації та роз’яснення вимог законодавства», ‒ інформує видання.

Як повідомляється, старший інструктор звернувся до заступника військового комісара Козівського РТЦК. В ході особистої зустрічі з призовником військовий чиновник сказав йому, що за «винагороду» в розмірі 1500 доларів зможе вплинути на рішення Тернопільської районної призовної комісії.

Аби не брати участь у протиправній діяльності, призовник звернувся до правоохоронців. Зловмисника було затримано в момент отримання грошей.

Суд засудив обвинуваченого до штрафу в розмірі 41650 гривень та заборонив чоловіку на 1 рік обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності з виконанням обов'язків за призовом на строкову військову службу.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі