вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«На тебе чекають вдома»: Прокуратура просить суд звільнити «кулеметника ДНР» від кримінальної відповідальності

Події

«На тебе чекають вдома»: Прокуратура просить суд звільнити «кулеметника ДНР» від кримінальної відповідальності

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мешканець Мелітополя вступив до лав терористичної групи армійського корпусу «народної міліції «ДНР» і чергував на блокпостах у Донецьку.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Зазначається, що досудове слідство у кримінальному провадженні відносно мешканця області за фактом сприяння діяльності терористичної групі «ДНР» (ч. 1 ст. 258-3 КК України) завершено.

«За даними слідства, мешканець м. Мелітополь раніше вступив до лав терористичної групи «окремий комендантський полк 1-го армійського корпусу народної міліції «ДНР», підконтрольної терористичній організації «Донецька народна республіка» на посаду «кулеметника», де протягом декількох місяців здійснював чергування на блокпостах у м. Донецьк під час збройного конфлікту на Сході України», – йдеться у повідомленні.

Вказується, що підозрюваний скористався спеціальною програмою СБУ «На тебе чекають вдома» і у жовтні 2020 року добровільно повідомив УСБУ в Запорізькій області про припинення своєї участі у складі терористично групи. Крім того, він «сприяв припиненню її діяльності шляхом надання показів про вчинення інших злочинів, пов’язаних з діяльністю терористичних груп, підконтрольних «ДНР».

 «За наслідками перевірки встановлено, що останній не був керівником або організатором терористичної групи, а також не брав участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах», – йдеться у повідомленні.

По закінченні слідства та на підставі зібраних доказів прокуратурою скеровано до суду клопотання про звільнення зазначеного мешканця області від кримінальної відповідальності за сприяння діяльності терористичній групи ( ч. 2 ст. 258-3 КК України).

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі