середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Софіївській площі встановили майже 100 капканів в рамках акції «В’язні Кремля»

Новини , Російська агресія , Суспільство

На Софіївській площі встановили майже 100 капканів в рамках акції «В’язні Кремля»

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

15 жовтня на Софіївській площі в центрі Києва провели акцію «В’язні Кремля», на якій представили останню інформацію стосовно українських політичних в’язнів. Правозахисними організаціями було встановлено 87 капканів ― це саме та кількість українських громадян, яких незаконно позбавили волі й котрі наразі перебувають у російських в’язницях та колоніях анексованого Криму.

До акції приєднались колишні політв’язні Олег Сенцов, Володимир Балух, Ігор Мовенко та рідні полонених, котрі поділились розповідями та прикладами беззаконня і залякування,які чинить РФ, зокрема розповіли що, на їхню думку, повинна зробити українська влада, аби надати правовий статус і соціальні гарантії політичним в’язням та їх сім’ям. Мова йшлася і про те, як можуть допомогти політв’язням прості громадяни.

Колишній політв’язень, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров висловив вдячність організаторам та учасникам акції.

«Це неймовірно корисна справа. Я хочу надати один меседж сьогоднішній владі: «Не довіряйте Путіну! Не домовляйтесь з ним! Не робіть цього», ― Наголосив Умеров.

Організатори акції розповідають, що Київ ― це останнє місто у регіональному турі на підтримку українських політв’язнів. Такі ж акції раніше пройшли в Одесі, Херсоні, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Вінниці та ще кількох містах України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі