п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На сесії Слов’янської міськради Штепа відзначилася ганебною поведінкою (відео)

Політика

На сесії Слов’янської міськради Штепа відзначилася ганебною поведінкою (відео)

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Неля Штепа, яка обвинувачується по двом тяжким статтям проти безпеки України і по якій суд не може прийняти рішення більше ніж шість років, відмітилися на сесії міської ради Слов’янська скандальними заявами та ганебним вчинком. 

Колишня мер міста наразі обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичної організації.   

Під час голосування за кандидатуру Ольги Алтуніної на посаду секретаря міської ради Штепа спочатку заявила, що на неї «неодноразово був тиск з боку губернатора, міського голови з погрозою» щодо цього голосування. 

Потім Штепа переплутала запобіжний захід, який їй після півтора року розгляду був обраний, з вироком і пов’язала цю ухвалу суду з голосуванням.  

«Максимальний вирок, який мені був винесений – це нічний арешт. І цей арешт мені винесли, тому що відмовилася голосувати». 

Запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту Орджонікідзевський  районний суд Харкова обрав 20 січня. Прокуратура просила призначити цілодобовий домашній арешт.    

Коли представники так званої «коаліції» у Слов’янській міській раді по черзі відмовилися брати участь у голосуванні, Штепа почала плескати у долоні. До «коаліції» входять фракції: ОПЗЖ, Наш край та партії «Миру та розвитку».

Потім вона показала середній палець Василю Хоменко – очільнику місцевої патріотичної організації «Слов’янська січ», який вів стрім із сесійної зали та коментував те, що відбувалося. 

Треба нагадати, що у березні 2011 року Неля Штепа, перебуваючи на посаді мера Слов’янська, використала по відношенню до місцевої журналістки термін «с*ка». Штепа тоді все спростовувала і заявляла, що кликала електрика Сашу.     

У вересні 2011 року Штепа порівняла журналістів з повіями. Саме цей термін вона не використовувала, а сказала наступне: 

«Я сьогодні зрозуміла – є древня професія, не називатимемо яка, вона була сто років. Сьогодні у нас телебачення і газети – це древні професії, так вони виживають».   

На усі ці заяви відреагувала НСЖУ (Національна спілка журналістів України), яка ініціювала внесення прізвища мера Слов’янська до списку «ворогів преси».   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі