четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На президента Білорусі Лукашенко подав заяву син померлої від COVID-19

На президента Білорусі Лукашенко подав заяву син померлої від COVID-19

views114

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На президента Білорусі Олександра Лукашенко подали заяву до РВВС з вимогою відкрити кримінальну справу за невжиття заходів із захисту населення від поширення коронавірусу COVID-19. Подав заяву син загиблої від коронавірусу жінки, яку навіть не включили до статистики.

Про це повідомляє білоруське видання БЕЛСАТ.

У повідомленні йдеться, що заяву подали до РВВС білоруського Полоцька з вимогою відкрити кримінальну справу проти президента країни Олександра Лукашенка за невживання необхідних заходів щодо захисту населення від коронавірусу.

Заявником став син померлої у Вітебську від COVID-19 68-річної Лідії Матвеєвої Олександр Матвеєв, який живе у Франції.

Вказується, що білоруські правоохоронці прийняли заяву і зареєструвавши за номером 547039.

«Вимагаю порушити кримінальну справу стосовно Лукашенка Олександра Григоровича, 30.08.1954 р. н., уродженця сел. Копись, Республіка Білорусь, який, перебуваючи на посаді Президента Республіки Білорусь, не вжив необхідних заходів щодо захисту населення від поширення особливо небезпечного вірусу, в результаті чого 02.04.2020 року в обласній клінічній лікарні міста Вітебська померла Матвеєва Лідія Дмитрівна», – йдеться у заяві.

Видання повідомляє, що жінці зробили операцію на хребті, але через два дні після оперативного втручання у неї розпочався кашель і підвищилася температура. Пацієнтку перевели до реанімаційного відділення і підключили до апарату штучної вентиляції легень. Померла жінка від пневмонії, а зараження COVID-19 підтвердили лише в морзі. Діагноз змінювали тричі.

За словами родичів померлої жінки, до того моменту, як Лідію Матвєєву перевели в реанімацію, її лікували в одній палаті з іншими людьми.

«Відділення неврології Вітебської обласної клінічної лікарні, там вона лежала, нікуди її не перевели. У звичайній палаті, поруч було кілька людей. Що з тими людьми – ми не знаємо».

Belsat.eu зателефонував у відділення неврології Вітебської обласної клінічної лікарні, щоб з’ясувати обставини, але там не надали відповіді й порадили звернутися до вищого керівництва.

«Страшно те, що жодної інформації людям не надходить, прізвища загиблих не публікуються офіційно, все приховується. Люди повинні знати, що відбувається у нас в країні. Карантин необхідний, необхідно захистити лікарів», – наголосив Олександр.

Поховали жінку в закритій труні на армійському кладовищі у Полоцьку. Син померлої Олександр наголошує, що влада Білорусі приховує факти про поширення коронавірусу і навіть не включила Лідію Матвеєву до статистики померлих від COVID-19.

При цьому жодних офіційних коментарів щодо смерті жінки та її діагнозу від представників влади та лікарів не було.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі