субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На посилення охорони українського кордону Кабмін виділив 175 млн грн

Константинова Ольга


Суспільство , Події

На посилення охорони українського кордону Кабмін виділив 175 млн грн

views71

25.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет Міністрів виділив 175 млн грн, які підуть на посилення охорони українського кордону. Майже 67 млн грн з цих коштів отримає Адміністрація Державної прикордонної служби та 108 млн грн ‒ Національна гвардія.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на трансляцію засідання уряду.

За інформацією Державної прикордонної служби України, оперативна ситуація на українсько-білоруській ділянці кордону в межах Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей значно ускладнилась

«Можливо здійснення протиправних дій громадянами іноземних держав (нелегальними мігрантами), що перебувають на території Республіки Білорусь, під час спроб перетину державного кордону з реальною загрозою збройних нападів, захоплення та утримання ними установ Державної прикордонної служби України та iнших правоохоронних органів», – вказується у пояснювальній записці.

Для посилення найбільш вразливих ділянок кордону України з Республікою Білорусь були залучені військовослужбовці, а також техніка, зокрема авіаційна.  

ДПСУ планує надіслати на кордон ще 1555 військовослужбовців, 193 одиниці військової техніки. Водночас Нацгвардія надішле 6993 військовослужбовців та понад 100 одиниць військової техніки.

 

 

 

Коментарi (0)