понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На півночі Криму нова хвиля блокування українського FM-мовлення окупаційною владою

Технології , Новини окупації

На півночі Криму нова хвиля блокування українського FM-мовлення окупаційною владою

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За результатами моніторингу, проведеного в грудні цього року, сигнал українських FM-радіостанцій працює у 7 з 19 населених пунктів на півночі Кримського півострова.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Зокрема, вже не чутно доступний раніше сигнал українських радіостанцій в Армянську, Красноармійському, Завіті Ленінському, Солоному озері, Ермаковому, Лобановому, Мартинівці.

«Як і раніше, неможливо почути українські радіостанції в населених пунктах Вишнівка, Овочеве, Зелена Нива, Красноперекопськ, Ішунь. У всіх цих населених пунктах на українських радіочастотах транслюють свої програми російські FM-станції. У Зарічному, Джанкої, Придорожньому, Воїнці можна послухати лише одну українську радіостанцію. У Новоолександрівці та Істочному – по 2 радіостанції, а в Передмістному – 6 українських FM-радіостанцій», — йдеться у повідомленні.

Кримська правозахисна група регулярно здійснює такі моніторинги на території північного Криму. Їхні результати свідчать про системне порушення права мешканців Криму на доступ до інформації, а саме, до незалежних українських медіа. Блокування РФ українських веб-сайтів і радіостанцій було засуджено також у резолюції ГА ООН «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна», ухваленій 16 грудня.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі