понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На окупованій Луганщині зникли медичні препарати та ліки: хто винен?

Новини окупації

На окупованій Луганщині зникли медичні препарати та ліки: хто винен?

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Що таке соціальний ліфт на окупованих територіях Донбасу, як колишній отаман Війська Донського перетворився на представника окупаційної адміністрації, який займається фармакологією та медициною, і до чого це призвело.

Декілька джерел на окупованій Луганщині, включаючи провладні ЗМІ, повідомляють про те, що в аптеках зникло дуже багато медичних препаратів, у тому числі й противірусних. Звичайно, що це пов’язано з поширенням вірусу Ковід-19. Перелякані люди намагаються купити в аптеках хоч якісь ліки, що допоможуть боротися з небезпечною хворобою. Перш за все, це препарати, які використовуються при лікуванні ГРВІ та пневмонії.

На окупованій Луганщині зникли медичні препарати та ліки: хто винен?

Про те, що є дефіцит ліків в аптеках так званої «ЛНР» розповідає Денис Москаленко, який зараз керує підприємством «Лугмедфарм». Саме це підприємство має забезпечувати необхідну кількість ліків та їх асортимент в аптеках.

На окупованій Луганщині зникли медичні препарати та ліки: хто винен?

Джерела на окупованих територіях повідомляють, що саме Москаленко зараз керує так званим «міністерством охорони здоров’я» на окупованій Луганщині. Його пов’язують з діяльністю єдиної приватної клініки «Новамед», яка була відкрита в часи окупації.

Хто такий Денис Москаленко?

Починаючи з 2014 року, Денис Москаленко брав участь у війні на стороні Росії проти України. Він входив до угрупувань Всевеликого війська Донського і навіть був там отаманом у Слов’яносербському районі Луганської області. Сам себе він називав «військовим комендантом» цього району від донських козаків.

Москаленко брав участь і керував захопленням адміністративних будівель та міліції у Слов’яносербському районі навесні 2014 року.

Його підозрюють у тому, що він з іншими козаками брав участь у розстрілі проукраїнських мирних мешканців у селі Хороше. Крім того, пов’язують зі знищенням цегляного та асфальтобетонного заводу у місті Зимогір’я, Слов’яносербського району – усі металеві конструкції з цих підприємств були вирізані.

Москаленко пов’язували з «МГБ» так званої «ЛНР». Пізніше він навіть служив у Луганську у цій «організації».

Цікаво, що Москаленко дуже сильно критикував колишнього керівника окупаційної адміністрації Луганська Плотницького. Критика стосувалася різних схем збагачення, які існували на окупованій території Луганщини. Москаленко заявляв, що Плотницький пов’язаний з олігархами.

Але потім з’ясувалося, що самому Денису Москаленку теж до вподоби вирізання підприємств на металолом, і взагалі, він потім очолив фінансові потоки від медицини. Саме таке відбувається зараз.

Його діяльність та діяльність інших представників окупаційної адміністрації у медичній галузі привела не тільки до того, що стався дефіцит медичних препаратів, а й до того, що закінчилися матеріали, які необхідні для того, щоб проводити дослідження аналізів на коронавірус у лабораторіях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі