неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На окупованій частині Луганщини катастрофа через коронавірус

Новини окупації

На окупованій частині Луганщини катастрофа через коронавірус

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Люди, які живуть на окупованій території Луганської області, б’ють на спалах через ситуацію, що виникла через пандемію коронавірусу. Ситуація повністю вийшла з-під контролю.

Відомо, що днями ватажок угруповання Леонід Пасічник підписав «указ» про заборону перетинати КВВВ «Станиця Луганська» частіше одного разу на місяць в обидві сторони. Пояснювалось тим, що в Україні нібито надвелике поширення коронавірусної інфекції.

Проте заборони на перетинання з Росією, де ситуація набагато складніша і число захворілих перевищує у кілька разів дані по Україні, не було.

Наразі стало відомо, що у самій псевдореспубліці проблеми. І вирішити їх самотужки неможливо.

Як пише у Телеграм-каналі один з очевидців, який регулярно розповідає про реальний стан речей в ОРДЛО і за це розшукується так званою «владою», ситуація повністю вийшла з-під контроля. Він закликав говорити правду про те, що відбувається насправді.

«Поставивши на порядок денний ситуацію з пневмонією в «ЛНР», я закликаю до справедливої ​​інформаційної політики для всіх. Те, що місцеві царі тут накрутили, вже переступило межу. Я розумію, що всі вони мільйонери за рахунок ресурсів Донбасу та населення республік, але, можливо, ми принаймні достукаємося хоч у якісь двері», – йдеться в повідомленні.

Він повідомив, що лікарі на окупованій частині Луганщини обурені вкрай «працюючи за 10000 рублів на знос і вкладаючи кошти в халати, маски та дезінфікуючі засоби (все за свій рахунок)».

За його словами, 7-ма міська лікарня Луганська почувається найважче з усіх…

«Ситуація з пневмонією в Луганську вийшла з-під контролю, багато хто інфікований як серед молоді, так і серед дорослих, багато хто має важку форму. Уряд, ЧСПК, керівник – усі мовчать, бо нічого сказати і панікувати їм ні до чого. Тому що зайва увага Кремлю не потрібна», – пише він.

За його словами, люди вмирають, а лікарі просто фізично не можуть допомогти всім, бо «держава не піклується і для цього немає умов».

«Вони готові вгробити себе, своє здоров’я та допомогти людям, але за білі халати, а не за ваші мільйонні гаманці. Ви не надаєте їм навіть найменшої підтримки», – пише він.

Обурення мешканця, якого, до речі, читає і Пасічник, перейшло межу.

«Ви зробили все, що могли. З ідеї «русской весни» ви всі зробили лайно, яке вже навіть не спливе, ви наплювали на весь регіон, ідіоти. Ви хоч розумієте, що вам доведеться за це заплатити?», – обурюються він.

Він також звернувся до самого ватажка фейкового угруповання Пасічника взяти все під свій контроль.

«Леоніде Івановичу, якщо ви справді офіцер і хочете не просто зійти з корабля, що тоне, а чимось запам’ятатися, тоді візьміть ситуацію під особистий контроль, дайте людям можливість знати все, що відбувається в лікарнях республіки та реальну епідеміологічну ситуацію. Ви не будете розганяти паніку, ви створите подушку безпеки для людей, нехай навіть у вигляді рекомендацій», – пише він.

І додає, що в «ЛНР» закінчуються антибіотики, а поставки з Росії поки що припинені.

Він також звернувся до всіх, хто є у Телеграмі, робити репости.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі