неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На окупованій частині Донбасу вкотре зафіксовано новітній російській комплекс

Російська агресія

На окупованій частині Донбасу вкотре зафіксовано новітній російській комплекс

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Житель», який використовується для радіоелектронної боротьби, було зафіксовано міжнародними спостерігачами на Донеччині.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

«Упродовж дня 27 грудня орієнтовно за 2 км на східно-південний схід від н. п. Михайлівка (74 км на південний схід від Донецька) та приблизно за 2,5 км на північний захід від кордону з Російською Федерацію БПЛА СММ дальнього радіуса дії виявив комплекс радіоелектронної боротьби (ймовірно Р-330Ж «Житель»)», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що ОБСЄ не вперше фіксує комплекс «Житель» на окупованій частині. Попередній раз це було в ніч з 28 на 29 листопада 2020 року неподалік селища Ковське. А ще раніше він засвітився на сході України у 2015 році, коли на сторінці у соціальній мережі світлину з його зображенням виклав терорист.

Крім того, за роки війни на тимчасово окупованих територіях фіксується низка новітніх російських систем для радіоелектронної боротьби. Серед них «Наводчик-2», станція перешкод «Тірада-2», радіолокаційна станція наземної розвідки «Кредо-М1» тощо.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі