вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Одещині відбулися попередні випробування САУ «Богдана» (відео)

Cіпратов Роман


Технології , Озброєння та техніка

На Одещині відбулися попередні випробування САУ «Богдана» (відео)

views199

27.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

На полігоні «Алібей» на Одещині відбулися відомчі випробування Міністерства оборони України, під час яких самохідна артилерійська установка «Богдана» здійснила 450 пострілів на дальність 42 км.

Про це повідомляє Defense Express.

За інформацією видання, випробувальні стрільби вже активно велися 12 грудня та тривали до 25 січня.

Зазначається, що раніше розробник САУ «Богдана», «Краматорський завод важкого верстатобудування», заявляв дальність пострілу з самохідної гаубиці звичайним снарядом до 40 км. Наразі, за словами представників підприємства, на практиці доведено можливість стрільби на 42 км без використання активно-реактивного снаряда.

«Також відомо, що у жовтні 2021 року «Богдана» вже виконували стрільби, а у травні на полігоні «Широкий Лан» відбувся перший етап заводських випробувань САУ «Богдана» із бойовими стрільбами», – йдеться у повідомленні.

Також у виданні зазначили, що під час випробувань використовувалися 155-мм снаряди турецького та чеського виробництва, включаючи далекобійні снаряди з покращеною аеродинамікою та ведучим паском HE ERFB-ВВ чеської компанії Excalibur Army.

Як повідомили представники компанії-розробника, попередні вогневі випробування проходять у рамках визначальних відомчих випробувань Міноборони, і це дозволяє ЗСУ поставити на забезпечення «Богдану» вже цього року.

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі