вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На місці колишньої російської військової бази в Грузії відкрили Центр бойової підготовки (відео)

За кордоном

На місці колишньої російської військової бази в Грузії відкрили Центр бойової підготовки (відео)

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Центр буде носити ім’я молодшого сержанта Зази Перадзе, який загинув під час військового конфлікту в серпні 2008 року.

Про це в суботу повідомили в пресслужбі міністерства оборони країни.

Зазначається, що Центр початкової бойової підготовки Сил оборони Грузії відкрився на місці колишньої російської військової бази в місті Ахалкалакі.

Під час церемонії відкриття центру міністр оборони Грузії Іраклій Гарібашвілі нагадав, що база не функціонувала з 2007 року.

«Вам відомо, що ця база завжди мала дуже важливе значення. Ця база налічує 200-річну історію. Тут знаходилися підрозділи протягом 200 років. Уже в 2007 році, коли російська армія залишила зазначену базу, вона перестала функціонувати», – нагадав він.

У повідомленні йдеться, що Центр буде носити ім’я молодшого сержанта Зази Перадзе, який загинув під час військового конфлікту в серпні 2008 року.

На місці колишньої російської військової бази в Грузії відкрили Центр бойової підготовки (відео)

По суті, це є комплекс будівель і споруд, до яких входять казарми, їдальня, плац і інша необхідна військова інфраструктура.

Одночасно у Центрі зможуть проходити підготовку до 800 призовників, при цьому він призначений як для солдатів строкової служби, так і для контрактників.

Варто нагадати, що за часів СРСР на території військової бази в Ахалкалакі перебувала радянська армія, а після розпаду Союзу на базі розташувався особовий склад російської армії. Він покинув її в 2007 році на основі міждержавного договору про виведення російських військових з Грузії.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=786364078796521&ref=watch_permalink&t=0

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі