субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На межі з окупованим Кримом відбулися навчання протитанкових підрозділів ЗСУ (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

На межі з окупованим Кримом відбулися навчання протитанкових підрозділів ЗСУ (відео)

views242

21.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Угруповання військ «Південь» провело навчання артилерійських протитанкових резервів з реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.

Про це повідомляє пресслужба Командування Об'єднаних сил.

Як повідомляється, заходи відбулися на одному з полігонів Херсонщини, поруч з адміністративним кордоном з тимчасово окупованим Кримом. У ході навчань протитанкові підрозділи відпрацьовували практичні навички розгортання розрахунків та стрілянину по цілях, а також швидку зміну позицій.

Згідно з легендою навчань, умовний противник перейшов в атаку, маючи підтримку бронетехніки. Наступ «противника» стримували підрозділи протитанкової артилерії та морської піхоти.

«Зокрема, воїни-протитанкісти здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позицій, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників», повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він додав, що головна мета навчань ‒ підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків. Тренування показали, що у разі зміни обстановки військовослужбовці готові якісно виконати поставлені завдання, підкреслив командувач.