субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині засуджено чергову учасницю псевдореферендуму так званої «ЛНР»

Суспільство , Політика

На Луганщині засуджено чергову учасницю псевдореферендуму так званої «ЛНР»

views39

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Жінка зі Станично-Луганського району отримала покарання за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

«Стороною обвинувачення доведено, що жінка взяла активну участь у роботі «дільничної виборчої комісії»  під час проведення у травні 2014 року незаконного референдуму з питання державної самостійності так званої «Луганської народної республіки». «Дільниця» розміщувалася у приміщенні сільського будинку культури у селі Велика Чернігівка Станично-Луганського району. Вказана особа, як «член комісії», записувала паспортні дані, видавала «бюлетені» для голосування та взяла участь у підрахунку голосів», – йдеться у повідомленні.

Після завершення так званого «референдуму» та отримання «результатів» вони були передані представникам Російської окупаційної адміністрації, які зі свого боку використовували дані для проголошення «ЛНР».

Під час досудового слідства підозрювана визнала свою провину, сприяла розкриттю злочину та пошуку співучасників.

Зрештою, Біловодський районний суд Луганської області визнав жінку винною та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, однак звільнив від покарання, призначивши їй випробувальний термін.