середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині запрацював новий добровільний пост пожежної охорони

Суспільство

На Луганщині запрацював новий добровільний пост пожежної охорони

views155

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У населеному пункті Просторе, Луганської області почав працювати добровільний пост місцевої пожежної охорони. На урочистому відкритті новоствореного МПО, у рамках робочих візитів, були присутні голова Луганської обласної державної адміністрації — обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, голова агропідприємства «УкрАгроСтар» Максим Васильєв, а також керівник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик.

Про це повідомив прес-центр Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Ми дуже цінуємо внесок добровільних помічників пожежників у справу захисту від надзвичайних ситуацій. В подальшому плануємо, спираючись на позитивний досвід західних країн, залучати до співробітництва в місцевій пожежній охороні також волонтерів. Маємо надію, що створення такої ланки у самій глибинці підвищить надійність пожежної безпеки у цьому районі», — зауважив Михайло Пшик.

За інформацією, новий протипожежний пункт створений на базі старої будівлі, що не була в експлуатації десятки років. Проте за сприянням мецената Максима Васильєва був здійснений капітальний ремонт. Відтепер МПО має теплий бокс для пожежного транспорту, диспетчерську, кімнати для персоналу, санвузол та підсобні приміщення. У новоствореному пункті будуть працювати співробітники агрофірми «УкрАгроСтар», які пройшли спеціальну підготовку з пожежної безпеки.

Зазначається, що даний МПО забезпечить оперативне реагування при будь-якій надзвичайній ситуації, адже її працівники, у взаємодії з ГУ ДСНС Луганської області, зможуть швидко прибути до місця імовірної пожежі. Це вкрай важливо для захисту мешканців п’яти довколишніх населених пунктів та збереження лісових насаджень.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі