понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині винесли вироки голові та чотирьом членам «виборчих комісій» за проведення псевдореферендуму

Події

На Луганщині винесли вироки голові та чотирьом членам «виборчих комісій» за проведення псевдореферендуму

views43

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ухвалено вироки п’ятьом особам за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Проте всі вироки, по факту, умовні.

Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.

Повідомляється про ухвалення вироків п’ятьом особам за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України).

Всі засуджені особи у травні 2014 року взяли участь в організації та проведенні на Луганщині так званого «референдуму» щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР».

«Одна з засуджених– мешканка селища Талове Станично-Луганського району очолила так звану «дільничну виборчу комісію», відповідала за організацію голосування на так званій «дільниці», особисто координувала дії підлеглих «членів комісії». Інші – мешканки селищ Талове, Верхове Станично-Луганського району та села Степове Біловодського району брали участь у псевдореферендумі у складі «членів виборчої комісії». Вони формували списки виборців, видавали місцевим жителям «бюлетені», слідкували за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брали участь у підрахунку голосів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що результати так званого «голосування» були використані представниками так званої «Центральної виборчої комісії ЛНР» для проголошення державної самостійності «Луганської народної республіки».

Біловодським районним судом Луганської області засудженим призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком.