понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині учасники так званого «референдуму ЛНР» отримали вироки суду

Політика

На Луганщині учасники так званого «референдуму ЛНР» отримали вироки суду

views52

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та підтримання прокурорами області обвинувачення, покарано чотирьох мешканців Луганської області.

«Встановлено, що у травні 2014 року засуджені взяли активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР» на території Станично-Луганського, Троїцького районів та м. Лисичанськ Луганської області. Вказані особи у складі членів «дільничних виборчих комісій» формували списки, видавали місцевим жителям «бюлетені», слідкували за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брали участь у підрахунку «голосів», – йдеться у повідомленні.

Всі результати псевдо голосування пізніше представниками російської окупаційної адміністрації використовувались для проголошення так званої «ЛНР».

Вироки колишнім учасникам так званого «волевиявлення» були винесені Біловодським й Троїцьким районним судом і Лисичанським міським судом Луганщини.

Всіх звинувачених в кримінальному порушенні визнано винними та призначено покарання у вигляді 5 років ув’язнення. Однак через низку обставин, серед яких зокрема визнання вини, сприяння у розкритті злочину та інших, вони звільненні від відбування строку з випробувальним терміном. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі