четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині екс-депутату райради повідомлено про підозру у зраді

Події , Політика

На Луганщині екс-депутату райради повідомлено про підозру у зраді

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник Луганської обласної прокуратури повідомив про підозру одному з депутатів Станично-Луганської районної ради VI скликання у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що 11 травня 2014 року депутат взяв участь в організації та проведенні на території с. Велика Чернігівка Станично-Луганського району Луганської області так званого «референдуму» про визнання державної самостійності «ЛНР». Виконуючи обов’язки «члена виборчої комісії», підозрюваний здійснював облік осіб, видавав «бюлетені», стежив за процесом та порядком голосування.

Результати незаконного «референдуму» на зазначеній «виборчій дільниці» були передані до так званої «центральної виборчої комісії» для подальшого відокремлення Луганської області від території України та проголошення так званої «Луганської народної республіки».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.