п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині двох наркоторговців засуджено за виготовлення та збут ацетильованого опію

Події

На Луганщині двох наркоторговців засуджено за виготовлення та збут ацетильованого опію

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рубіжанський міський суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна двом особам, які незаконно виготовляли та розповсюджували на території Луганської області ацетильований опій.

Про це повідомила прес-служба Луганської обласної прокуратури.

«За принципової позиції прокурорів Луганської обласної прокуратури Рубіжанським міським судом області засуджено двох осіб, які систематично займалися розповсюдженням на території Луганщини особливо небезпечного наркотичного засобу — ацетильованого опію (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України)», — наголосили у відомстві.

В ході досудового розслідування слідчі встановили, що двоє жителів міста Рубіжне організували за місцем проживання незаконне виготовлення ацетильованого опію з метою подальшого збуту. У кримінальному провадженні правоохоронні органи зафіксували низку епізодів пов’язаних з підозрюваними, за фактом їх протиправної діяльності з квітня по червень 2018 року.

Водночас, у ході обшуків за місцем проживання зловмисників правоохоронці виявили та вилучили наркотичні засоби для виготовлення ацетильованого опію, електронні ваги та грошові кошти.

За даними доказами та матеріалами кримінального провадження суд призначив організатору міру покарання у вигляді 8 років та 6 місяців позбавлення волі, спільнику — 7 років позбавлення волі, з конфіскацією належного їм майна. Проте засуджені своєї вини у вчиненні злочинів не визнали.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі