четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині до ювілею Незалежності відкриють 150-метрову телевізійну вежу

Суспільство

На Луганщині до ювілею Незалежності відкриють 150-метрову телевізійну вежу

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Луганській області відкриють 150-метрову телевізійну вежу, яка покриє всю територію Луганської області до самого кордону з Росією. Запуск нової ТБ-вежі анонсували до 24 серпня поточного року.

Про це повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай під час засідання Ради розвитку громад і територій.

«Минулого року ми почали, і до 24 серпня обов’язково відкриємо телевізійну вежу 150 метрів заввишки, яка, нарешті, покриє повністю тимчасово окуповану територію до кордону з Російською Федерацією», — наголосив Гайдай.

Зазначається, що Луганська область має отримати 10 мільярдів гривень іноземних інвестицій на розвиток інфраструктури у 2021 році.

Нагадаємо, що будівництво нової телевізійної вежі розпочато в жовтні минулого року. Передбачається, що сигнал українських каналів телерадіомовлення буде доступним не лише жителям Попаснянського та Новоайдарського районів, а й мешканцям тимчасово окупованих територій Луганщини та Донеччини. А це близько 200 тисяч людей, що проживають у 50-кілометровій зоні від майбутньої станції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі