п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Луганщині викрито терористичну групу,яка планувала розпилення хлору в місці дислокації військових

Новини , ООС , Право

На Луганщині викрито терористичну групу,яка планувала розпилення хлору в місці дислокації військових

views157

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Луганська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил викрила протиправну діяльність терористичної групи, яка діяла на території Луганської області. Терористи планували отруїти хлором військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

 

«За даним слідства, учасники групи готували вчинення злочину на одному з об’єктів інженерної інфраструктури Луганської області, де тимчасово дислокується підрозділ Збройних Сил України. Зокрема, ними планувалося розпилення отруйної речовини – хлору в приміщеннях, де перебувають військовослужбовці, з метою заподіяння шкоди їх життю та здоров’ю», ‒ йдеться в повідомленні.

 

 

У двох учасників групи виявлено та вилучено засоби і знаряддя для збору та передачі інформації стосовно оборонної сфериспів робітнику так званого «міністерства держбезпеки ЛНР» . Дані про розташування оборонних об’єктів, позиції Збройних Сил України та передислокацію військової техніки вони отримували, в тому числі, від військовослужбовця ЗСУ.

 

Наразі організатора групи затримано. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру всім учасникам групи та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.