понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На КПВВ з боку ОРДЛО дезінформують людей і не пропускають навіть з домовиною (відео, фото)

Суспільство , Події

На КПВВ з боку ОРДЛО дезінформують людей і не пропускають навіть з домовиною (відео, фото)

views142

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 7 години ранку на КПВВ Станиці Луганської велика черга. Більше 100 людей намагалися перетнути лінію розмежування, але їх не пропустили бойовики. Така ж ситуація і у Мар’їнці, де зібралося багато людей, деякі навіть з маленькими дітьми.

Про ситуацію на КПВВ Станиці Луганської повідомили люди, які перебували там вранці 10 червня, зателефонувавши нам на «гарячу лінію».

Обурені люди не знають, що робити і як перетнути лінію розмежування. Бойовики просто не пропускають, мотивуючи тим, що немає підстав і нібито Україна влаштовує провокацію з відкриттям КПВВ. Не пропустили навіть людей, які намагалися перетнути КПВВ з домовиною, щоб поховати рідну людину.

На Маріїнському КПВВ ситуація така сама. Дуже багато авто і автобусів. Люди похилого віку вже отримують медичну допомогу, тому що через високу температуру повітря та нерви почалися проблеми із тиском та серцем.

Багато родин з маленькими дітьми, які вже не витримують цього і плачуть.

Водночас люди відмовляються вірити у те, що не пропускають саме бойовики. Вони лаються на українських військових і говорять, що не випускають саме вони.

В результаті, щоб довести абсурдність таких заяв, одну автівку все ж таки пропустили. Через дуже короткий час вона повернулася назад – бойовики завернули.

Таксисти, які привезли людей до КПВВ, вже збирають людей, щоб відвести їх додому, на підконтрольну українському уряду територію.

Варто зазначити, що терористичні угруповання ще зі вчорашнього вечора намагаються вкидати тези щодо провокацій зі сторони України. І заявляють, що не збираються відкривати КПВВ, а українська сторона може робити що завгодно. Все одно «відкрити кордон в односторонньому порядку неможливо».

На КПВВ з боку ОРДЛО дезінформують людей і не пропускають навіть з домовиною (відео, фото)

Бойовики заявили, що в Україні складна епідситуація і те, що вони не пускають людей – це турбота.

«На підконтрольній Києву території Донецької області рівень тестування населення на нову коронавірусну інфекцію вкрай низький. Ми не можемо дати точну оцінку епідеміологічної ситуації на даній території. …  Для захисту громадян «ДНР» від зараження COVID-19, ми змушені залишити кордон з Україною закритим», – заявили у штабі російських угруповань.

Більш того, вони наголосили на тому, що взагалі вся робота КПВВ буде відтепер обговорюватися в рамках Мінських переговорів.

«Для відкриття кордонів ми повинні бути впевнені, що це буде безпечно для наших громадян. Оскільки відкриття КПВВ без будь-яких обмежень неминуче призведе до великого скупчення людей, довгого очікування в чергах і, як наслідок, спалахів захворювання. Після узгодження всіх деталей на Мінській майданчику дата і порядок роботи КПВВ будуть оприлюднені», – сказано в повідомленні.

Тож ті люди, які зараз обурюються тим, що українські військові нібито проти їхнього перетину лінії зіткнення, мають спочатку дізнатися справжні причини цього. І вже потім робити висновки хто і в чому винен. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі