вівторок, 28 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На КПВВ «Станиця Луганська» у чоловіка виявили зброю та набої

Події

На КПВВ «Станиця Луганська» у чоловіка виявили зброю та набої

views8

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Співробітники прикордонної служби разом з ДФС знайшли в мешканця окупованого Алчевська револьвер та кілька десятків патронів.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

«Так, учора до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» прибув 35-річний громадянин України, мешканець окупованого Алчевська, який прямував до тимчасово окупованої території. Під час проходження процедур контролю на особисті речі українця зреагував службовий собака. Як виявилось недарма. В ході огляду особистих речей прикордонники спільно з представниками ДФС виявили револьвер під патрон Флобера «SТALKER 3» та 20 набоїв до нього, які заборонені для переміщення через лінію розмежування», – йдеться у повідомленні.

Спроба переміщення цих речей через лінію зіткнення на окуповану територію була зупинена військовослужбовцями та вилучена згідно з встановленим порядком.

Крім того, на чоловіка співробітниками фіскальної служби було складено протокол за ч. 1 ст. 204-3 КУпАП «Порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції».

Коментарi (0)