субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На книжковій виставці в Австрії беруть участь письменники з України

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

На книжковій виставці в Австрії беруть участь письменники з України

views161

24.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Відні відбулося урочисте відкриття книжкової виставки-ярмарку Buch Wien, участь в якій беруть також українські письменники. Головний виставковий захід австрійської книжкової індустрії триватиме до 27 листопада.

Про це пише Укрінформ.

На площі більш як 12 тис. кв. м розмістилися понад 350 видавництв з 25 країн, на шести сценах у виставковому центрі Messe Wien та на численних локаціях Відня пройдуть близько 400 заходів.

У них візьмуть участь австрійські та закордонні письменники, а також відомі експерти в різних галузях. Окрім літературної програми, на Buch Wien відбудуться дебати за участі представників наукової, політичної та бізнесової сфер.

Тема російського повномасштабного вторгнення в Україну також у центрі уваги виставки-ярмарку – у день відкриття на головній сцені відбулася панельна дискусія, присвячена загарбницькій війні рф, її наслідкам та реакції цивілізованого світу. Одним зі спікерів панелі стала письменниця Мар’яна Гапоненко, уродженка Одеси, яка тривалий час живе в Австрії та Німеччині й пише німецькою мовою.

25 листопада з відвідувачами поспілкується Юрій Андрухович, а 26-го тут влаштують подіумну дискусію "Українські письменники під час війни" з Андрієм Курковим та презентацію книжки й бесіду з молодою українською письменницею Олесею Яремчук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі